چرا "باید" ما را در دنبال کنید؟

تیم آموزشی ما از ابتدای شروع فعالیت خود توجه ویژه‌ای به تولید محتوای باکیفیت در رسانه‌های اجتماعی معطوف کرد تا آموزش را به مسیری ساده، لذت‌بخش و در دسترس بدل کند.  از آنجایی که شبکه‌های اجتماعی زندگی مارا برای همیشه تغییر داده‌اند و روند رو به رشد پیشرفت تکنولوژی و اینترنت در حال شکل دادن آینده تک تک ما است، دوری جستن از این روند نه تنها هوشمندانه نیست، بلکه فرصتی بی‌بدیل برای یادگیری و تعامل را از ما می‌گیرد که به راحتی قابل جبران نیست. با این حال نباید فراموش کنیم که تمامی محتوای دردسترس در شبکه‌های اجتماعی الزاما مفید نیستند و بعضا مطالب بیهوده و مبتزل چه در سرعت انتشار چه در تعداد از محتوای باکیفت و مفید پیشی می‌گیرند. بنابراین، حتی در مسیر استفاده از این منابع رایگان نباید از ترس جا ماندن از قافله آموزش الکترونیک بی‌گدار به آب زد، چراکه در صورت انتخاب و استفاده صحیح از این منابع در کنار بهره‌مندی از  ظرفیت شبکه‌های اجتماعی یادگیری می‌تواند تجربه‌ای پیوسته و جذاب باشد. 

ما در کجا حضور داریم؟

در کنار حضور فعال در عرصه وب با تارنمایی بهینه و مفید،  تیم آموزشی ما حضور پررنگی در شبکه های اجتماعی زیر دارد:

همان طور که پیش از این گفتیم هر محتوایی نمی‌تواند الزاما ما را در مسیر یادگیری یاری کند، بنابراین از ابتدا  روند تولید محتوا، زمان زیادی را صرف مطالعه‌ی روش‌های بهینه‌ی آموزش مجازی کردیم  تا با بهترین رویکردها را برای یادگیری و لذت بردن از آن را بیابیم. نتیجه مطالعات ما چند استاندارد مهم در تولید محتوا بود و به سادگی دریافتیم که بدون آن‌ها یادگیری از طریق شبکه‌های اجتماعی نه تنها مفید واقع نخواهد شد، بلکه می‌تواند به سردرگمی و گمراهی بیانجامد.

استاندارد‌هایی که ما در تولید محتوای آموزشی رعایت می‌کنیم:

1) روند منظم تولید محتوا در تمامی شبکه‌های اجتماعی بر اساس تقویم آموزشی
2) دسته‌بندی محتوا برای گروه‌ها و اهداف متنوع
​​​​​​​3) تلفیق یادگیری و تفریح
4) تولید محتوای متنوع و متناسب با ظرفیت های شبکه‌ی اجتماعی 
5) الویت بندی آموزش‌ها بر اساس ضرورت استفاده
6) ابتکار در تولید محتوا  و دوری‌ از کپی کاری
7) تقدم  آموزش یادگیری بر آموزش زبان انگلیسی

چه چیزی ما را متمایز می سازد؟

چرا "باید" مارا دنبال کنید؟

شاید مقداری تند رفته باشیم، اجباری در کار نیست؛ ولی اگر واقعا علاقه‌مند به یادگیری با رویکرد‌های کاربردی و لذت‌بخش هستید، پیشنهادی بهتر از این نمی‌توانید پیدا کنید.ما با حضور فعال در اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام، پین‌ترست پیوسته با محتوای آموزشی بروز سعی در جذاب کردن یادگیری داریم، اما سایر شبکه‌های اجتماعی مثل فیسبوک، ردیت، کورا، واتس‌اپ، و... می‌توانند مسیری ساده تر برای ارتباط با ما برای شما فراهم آورند. لیست زیر خلاصه ای از فعالیت‌های ما در شبکه های اجتماعی است که می‌تواند شما را در انتخاب و استفاده از آن‌ها راهنمایی کند:

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید